Zabieg wyszczuplająco-detoksykujący

Współcześnie bardzo cenimy sobie pielęgnację kompleksową ciała. Mamy niewiele czasu aby zadbać o ciało (i duszę), dlatego coraz szerszą popularność zdobywają zabiegi, które oferują nam działanie na wielu płaszczyznach. W salonach odnowy biologicznej możemy zdecydować się m.in. na zabieg wyszczuplająco – detoksykujący.Zabieg ten przebiega w kilku etapach. Na początek konieczne jest wykonanie głębokiej eksfoliacji naskórka.

Naturalna maska znad Morza Martwego.

Dzięki temu staje się on gładsza, delikatnie natłuszczony, a przy tym skóra jest przygotowana do lepszej absorpcji substancji odżywczych. Następnie rozpoczyna się masaż, w czasie którego aplikowany jest odpowiedni kosmetyk (wyszczuplający, detoksykujący, nawilżający). Ważnym elementem procedury pielęgnacyjnej jest także nałożenie na ciało naturalnej maski (np. na bazie alg, obfitujących w składniki mineralne, lub czarnego błota z Morza Martwego, sole morskie, olejki aromatyczne) oraz owinięcie ciała w specjalne foliowe prześcieradło, w którym pozostajemy co najmniej kilkanaście minut. Na koniec w skórę zostaje wsmarowany specjalny żel lub serum antycellulitowe bądź wyszczuplające.

Efekty zabiegu.

Efektami zabiegu wyszczuplająco – detoksykującego są zgodnie z nazwą: oczyszczenie ciała, pobudzenie rozpadu komórek tłuszczowych, likwidacja cellulitu, modelowanie sylwetki, wspomożenie procesów przemiany materii, a także dotlenienie komórek skóry, ich odżywienie. Na skuteczność zabiegu wpływa przede wszystkim jego kompleksowość. Należy jednak podkreślić, że nie wystarczy jednorazowa wizyta w studiu pielęgnacyjnym. Procedura musi być powtórzona co najmniej kilkakrotnie, aby zauważyć efekty. Ceny jednego zabiegu zamykają się w granicach 200 złotych, zaś czas jego trwania wynosi od 1 – 1,5 godziny.

PODZIEL SIĘ: