Weekend spa

Na wypoczynek w SPA warto przeznaczyć czasami nieco więcej pieniędzy i czasu. Choć coraz większą popularnością cieszą się bowiem Day SPA umożliwiające błyskawiczną pielęgnację i regenerację (bez noclegu) to nie sposób nie zauważyć walorów weekendowego pobytu w ośrodku odnowy biologicznej (fizycznej i duchowej). Weekendy w SPA cieszą się największą popularnością zwłaszcza wtedy, gdy oferta obejmuje atrakcyjne pakiety. A że właściciele takich placówek wiedzą, że o klientów trzeba się postarać (zwłaszcza w świetle rosnącej konkurencji), często proponują tego rodzaju usługę.

Oferta dla każdego.

Można wybierać zarówno spośród ofert przeznaczonych specjalnie dla pań, panów, jak i par, a nawet przyjaciółek. W ramach pakietów przewidziane jest oczywiście również zakwaterowanie, na ogół w apartamencie o wysokim standardzie, oraz wyżywienie również będące na poziomie wyższym niż w przeciętnej stołówce. Jeśli chodzi o same zabiegi, to przykładowo, w ramach pakietu dla pań, można odbyć m.in: relaksujący masaż ciała z aromaterapią, seans w saunie parowej, zabieg parafinowy na całe ciało, kąpiel w jaccuzzi z hydromasażem, zabieg na twarz dostosowany do potrzeb indywidualnych a także korzystać z zajęć fitness, aquaaerobic, wypożyczyć rower czy kijki do nordic walking.

Specjalistyczne kosmetyki w SPA.

Wiele placówek posiada również w sprzedaży specjalistyczne kosmetyki, na które dla klientek spa przewiduje się procentowe obniżki. Dodatkowo można zdecydować się też na wykupienie innych usług – nauki jazdy konnej, warsztatów kulinarnych czy zajęć sportowych – wszystko zależy od placówki. Wybierając ośrodek SPA na weekend warto zwrócić uwagę nie tylko na atrakcyjność pakietów. Owszem, istotne są warunki panujące w hotelu, poziom gastronomiczny, czy ilość oraz jakość zabiegów. Jednakże również otoczenie placówki, panujący wokół mikroklimat i krajobraz są istotne w przypadku dłuższych pobytów. Weekend w SPA powinien nam umożliwić jak najpełniejszy relaks, a poza stosownymi zabiegami wskazany jest w tym celu także kontakt z naturą.

PODZIEL SIĘ: