Jak działają tabletki i kremy na erekcję?

tabletki i kremy na erekcję

Zaburzenia erekcji to problem, który dotyka coraz większej liczby mężczyzn. Niestety, wielu z nich czuje się tak skrępowanych, że nie szuka pomocy w gabinecie lekarskim. Wynika to z faktu, iż na samoocenę panów w dużej mierze wpływa sprawność seksualna. Problemy z erekcją mogą dość znacznie obniżyć poczucie wartości u mężczyzn. Na szczęście można sobie z nimi poradzić. Jak działają tabletki i kremy na erekcję?

Spis treści:

  1. Z czego wynikają problemy z erekcją?
  2. Stres a problemy ze wzwodem
  3. Zaburzenia erekcji a zła dieta i używki
  4. Kiedy warto postawić na tabletki na erekcję?
  5. Jak działają kremy na erekcję?

Z czego wynikają problemy z erekcją?

Nie wszystkie problemy z erekcją stanowią problem do niepokoju. Brak wzwodu może bowiem pojawić się incydentalnie wskutek spożycia nadmiaru alkoholu czy stresu. Jednak jeśli zaburzenia erekcji mają charakter powtarzalny, w pierwszej kolejności warto skonsultować je ze specjalistą, aby wykluczyć poważniejsze schorzenia. Bardzo często problemy ze wzwodem stanowią jedynie wierzchołek góry lodowej. Mogą pojawić się m.in. u mężczyzn chorych na cukrzycę. W takiej sytuacji należy rozpocząć jej leczenie, wraz z ustabilizowaniem gospodarki węglowodanowej w organizmie powinny również ustąpić zaburzenia erekcji.

Stres a problemy ze wzwodem

Dziś większość osób doświadcza stresu. Szybki tryb życia, nadmiar obowiązków w pracy, wszystko to wpływa negatywnie na nasze zdrowie i życie seksualne. Panowie nie tylko definiują swoją wartość poprzez sprawność seksualną. Drugim istotnym elementem ich samooceny jest praca zawodowa. Jeśli w niej pojawiają się jakieś problemy, mężczyźni mocno to przeżywają, przez co obserwuje się u nich spadek libido i problemy z erekcją. W takiej sytuacji pomóc może znalezienie równowagi między życiem zawodowym a prywatnym. Ważne też, aby mieć jakieś angażujące hobby, które pozwala oderwać się od problemów dnia codziennego.

Zaburzenia erekcji a zła dieta i używki

Niestety, wraz z szybkim trybem życia zmianie uległy nasze nawyki żywieniowe. Gdy spędzamy w biurze tak wiele godzin, często nie mamy czasu na regularne posiłki oraz przygotowywanie domowych dań. W rezultacie stołujemy się w restauracjach i fast foodach. Niestety, zła dieta powoduje spadek libido i zaburzenia erekcji. Jeśli te pojawią się u mężczyzny, powinien on włączyć do swojego menu więcej świeżych owoców i warzyw, szczególnie poleca się zielone warzywa takie jak brukselka czy brokuły. Do diety powinno wprowadzić się także pestki dyni oraz nasiona słonecznika.

kremy na erekcję

Kiedy warto postawić na tabletki na erekcję?

Tabletki na erekcję stanowią doraźny sposób na problemy ze wzwodem. Zasada ich działania polega na zwiększeniu ciśnienia, przez co krew napływa do członka, wypełniając ciała jamiste. W rezultacie penis powiększa się i twardnieje, staje się w ten sposób zdolny do odbycia stosunku. Jeśli planujesz upojną noc z partnerką, postaw na tabletki na erekcję. Oferuje je m.in. sex shop online Easytoys.pl. Zapomnij o skrępowaniu. Sex shop internetowy Easytoys.pl zapewnia dyskretną wysyłkę. Pamiętaj, że poszczególne tabletki na erekcję różnią się działaniem. Jedne należy zażyć z dużym wyprzedzeniem, w przypadku innych wystarczy połknąć je tuż przed stosunkiem.  W tym miejscu warto podkreślić, iż panie nie powinny traktować tabletek na erekcję jako magicznych pigułek, po których mężczyzna ma wzwód bez podniecenia. Gdyby partnerka nie była dla niego dostatecznie atrakcyjna, erekcja by się nie pojawiła.

Jak działają kremy na erekcję?

Krem na erekcję służy do użytku zewnętrznego i jego atutem jest precyzyjne działanie w miejscu aplikacji.  Tego typu produkty charakteryzują się szybszym działaniem niż tabletki na erekcję. Jednak w ich przypadku wzwód jest krótszy. Musisz zatem sam dokonać wyboru, który produkt bardziej odpowiada twoim potrzebom. Czy zależy ci na dłuższej erekcji, czy pragniesz uzyskać ją od ręki bez nadmiernego ingerowania w organizm. Kremy na erekcję również zamówisz w sex shopie internetowym Easytoys.pl. Oferuje on wyłącznie bezpieczne produkty na problemy ze wzwodem.

PODZIEL SIĘ: