Spa we dwoje

Coraz więcej usługodawców docenia potencjał osób zakochanych…Przejawia się to w tym, że dla oferta przeznaczona specjalnie „dla par” jest poszerzana o nowe terytoria. Nie da się ukryć, że bycie singlem przestaje być opłacalne, i to nie tylko przy wyjazdach na wakacje czy wizytach w hipermarkecie. Również salony SPA postanowiły w jakiś sposób premiować osoby „sparowane”.

Usługi dla par.

Na jakiej podstawie ten wniosek? Wystarczy porównać ceny. Usługi dla par w przeliczeniu na jedną osobę mają dużo korzystniejsze ceny. Abstrahując jednak od wymiaru ekonomicznego, SPA we dwoje to doskonały sposób na spędzenie ze sobą czasu. Podczas wizyty w ośrodku nie dość, że mamy możliwość zrelaksowania się, zadbania o fizyczną kondycję ciała oraz urodę, to jeszcze wszystkie te zabiegi możemy przejść w towarzystwie partnera/partnerki. Oczywiście dla pań taka wizyta to jeszcze jedna korzyść – w prosty sposób mogą bowiem udowodnić swojemu mężczyźnie, że dbanie o urodę naprawdę jest przyjemne (przynajmniej w niektórych aspektach, nie licząc depilacji woskiem). Oferty dla par są zróżnicowane w zależności od ośrodka, często można się jednak spotkać ze specjalnymi pakietami weekendowymi (czy też arcyspecjalnymi walentynkowymi).

Bilet  do SPA  prezentem.

Dobrym pomysłem może być również ofiarowanie drugiej połówce karnetu do spa w ramach prezentu na rocznicę. Zabiegi dla par w SPA zasadniczo nie różnią się od tych pojedynczych – mamy więc masaże, saunę, hydroterapię, zabiegi na twarz, maski błotne, a także elementy rekreacji. Zabiegi mogą być za to wykonywane wspólnie, w tym samym pomieszczeniu. Dostępna jest również często nauka masażu (pary uczą się go wzajemnie, na sobie), oraz inne opcjonalne zabiegi (wspólna nauka gotowania, nauka jazdy konnej etc.).

TAGI: Oferta dla par, wspólne korzyści, specjalne pakiety, nauka masażu.

PODZIEL SIĘ: