Powstrzymaj wilczy apetyt

wilczy apetyt
Anna Wlodarczyk z Unsplash

Jest największą trudnością w odchudzaniu, niekiedy potrafi popsuć całą dietę… Wiesz o czym mowa? Wrogiem zgrabnej sylwetki jest głód! Aby ułatwić sobie redukcję zbędnych kilogramów, najlepiej jest mniej jeść. Jeśli do tej pory jadłaś często i dużo, czas zmniejszyć wielkość posiłków, a także ograniczyć ich ilość. Aby zabić głód, który niewątpliwie będzie ci doskwierał, możesz wspomóc dietę suplementami, pomagającymi zahamować łaknienie.

Błonnik jest niezbędny

Nie tylko jedzenie, zawierające błonnik wspomaga odchudzanie, ale także preparaty, posiadające ten składnik. Jednym z tego typu środków odchudzających, jest SlimXL Drink który zawiera błonnik jabłkowy. Jest on jednym z trzech preparatów, tworzących zbilansowaną kurację SlimXL, polecaną przez wiele kobiet.

Wypełnienie żołądka

By pożegnać się z głodem, najlepiej przyjmować błonnik w postaci glukomannanu, pozyskiwanego z korzenia rośliny dziwadło (z łaciny: Amorphophallus konja). Glukomannan tworzy w żołądku konsystencję żelu, dzięki czemu skutecznie Magdalena Kukurowskamagdalena.kukurowskahamuje uczucie łaknienia.

Zanim zaczniesz jeść

Glukomannan najlepiej jest przyjmować przed jedzeniem, ponieważ dzięki temu zjada się znacznie mniej niż zwykle. Pijąc koktajl SlimXL Drink, należy dopiero po 15 minutach spożyć zaplanowany posiłek. Do tego czasu uczucie głodu obniży się na tyle, że z pewnością nie pochłoniesz nadmiernych ilości jedzenia.

Drink odchudzający

Glukomannan można przyjmować np. pod postacią drinka dietetycznego. Tak jak to zostało zaplanowane w kuracji SlimXL. Po wypiciu gęstego napoju SlimXL Drink, czujesz się jakbyś właśnie zjadła pożywny obiad. To gwarantuje sytość na bardzo długi czas.

Zmiana stylu odżywiania

Dzięki przyjmowaniu błonnika, zwłaszcza pod postacią glukomannanu, można łatwiej wyrobić zdrowe nawyki żywieniowe. Kiedy nie czujesz ssania w żołądku, wówczas nie musisz zjadać podwójnej porcji obiadu. Ponadto nie masz też ochoty na przekąski pomiędzy posiłkami, a to przyczynia się do utraty nadliczbowych kilogramów.

PODZIEL SIĘ: