Masaż Ma-Uri

Ma-Uri

Masaż to jedna z najprzyjemniejszych form relaksu dla naszego ciała. Na czym polega tajemniczy masaż Ma-Uri?

Sztuka masażu

Masaż to znakomity zabieg fizjoterapeutyczny. Jest znaną i zalecaną formą terapii przez lekarzy i rehabilitantów. Odpowiednio wykonany, jest w stanie pomóc mięśniom w powrocie do formy i sprawności. Masaże to także idealna forma relaksu i odprężenia. Ich bogaty wybór znajdziemy w każdym salonie SPA. Sztuka masażu jest trudna, ale umiejętnie wykorzystana powoduje, że ciało nie tylko wygląda ale czuje się znacznie lepiej.

Masaż Ma-Uri

Masaż Ma-Uri przywędrował do nas z hawajskich plaż. Technika jego wykonywania jest związana ze sferę emocjonalną człowieka. Ten rodzaj masażu ma na celu uzdrowienie zwłaszcza duchowe. Osoba masowana musi mieć świadomość swojego ciała. Poprzez dotyk odbywa się duchowa forma terapii. Masażysta dba więc nie tylko o ciało, ale i umysł osoby, którą masuje. Przed wykonaniem takiej usługi następuje rozmowa z klientem na temat tego, co obecnie dzieje się w jego życiu. To pozwala na skonkretyzowanie potrzeb i głębsze skupienie na nich. Ma-Uri wykonywany jest mięśniami przedramion. Do masażu wykorzystuje się olejek.

Niezwykła moc masażu

masaż

Ma-Uri odbywa się tak naprawdę na dwóch poziomach – emocjonalnym i fizycznym. Obydwie sfery są niezwykle ważne. W aspekcie emocjonalnym, masaż pomaga na pozbycie się leków, stresu, pewnych blokad i obciążających umysł myśli. Daje szansę na wyciszenie się i odzyskanie stabilizacji emocjonalnej. Taka forma dodaje odwagi, gotowości oraz energii do rozwiązania wszelkich problemów. Poziom fizyczny zaś, to oczyszczenie i odtruwanie organizmu. Ma-Uri podnosi także odporność, polepsza krążenia oraz wzmacnia stawy. Ma działanie odprężające i pomaga w pozbyciu się napięcia. Chroni przed stresem i zwiększa świadomość ciała oraz jego kontakt z umysłem.

Masaż Ma-Uri to niezwykle pomocny i zdrowy masaż ciała. Taka forma relaksu z pewnością spodoba się każdemu, kto pragnie choć małej chwili wytchnienia i odpoczynku. Wybierając się do SPA , sprawdźmy czy w jego ofercie znajduje się Ma-Uri, z którego zdecydowanie warto skorzystać.

Katarzyna Antos

PODZIEL SIĘ: