Relaks idealny, czyli hotele SPA w górach

Szybkie tempo życia i codzienne wyzwania – a kiedy czas na odpoczynek? Korzystając z nadarzającego się weekendu wybierz ofertę weekendu SPA w górach. Odrobina spokoju i relaksu – tylko tyle jest Ci potrzebne, aby nabrać nowych sił na nadchodzące tygodnie pracy.

Szybkie tempo życia i codzienne wyzwania – a kiedy czas na odpoczynek? Korzystając z nadarzającego się weekendu wybierz ofertę weekendu SPA w górach. Odrobina spokoju i relaksu – tylko tyle jest Ci potrzebne, aby nabrać nowych sił na nadchodzące tygodnie pracy.

Propozycji na wyjazdy weekendowe jest dużo – romantyczny pobyt dla dwojga, aktywne wczasy dietetyczne, wyjazd do hotelu przyjaznego rodzinie z małymi dziećmi – na rynku można spotkać bardzo wiele ofert w różnych lokalizacjach na terenie całego kraju. Dużo osób decyduje się jednak na wypoczynek w górach, wybierając Beskidy i usytuowane tam hotele. Jednym z nich jest hotel Elbrus***, który oferuje swoim gościom oprócz komfortowo urządzonych pokoi, profesjonalnej obsługi, również strefę Welness&Spa, która dopełnia okazji do relaksu i możliwości zapomnienia o trudach codzienności.

Kojące duszę widoki lokalnych gór, które można oglądać z hotelowego basenu to nie jedyna atrakcja, jaką może nas zaskoczyć hotel w Beskidach. Welness&Spa to trzy sauny o różnych właściwościach zdrowotnych, kapsuła SPA, możliwość skorzystania z hydromasażu, jacuzzi oraz bogata oferta masaży klasycznych, orientalnych i liczne zabiegi na twarz i ciało (ujędrniające, nawilżające, odchudzające) wykonywane na bazie profesjonalnych preparatów i kosmetyków. Jest to doskonała okazja na weekend w SPA dla zakochanych, gdzie profesjonalna obsługa dyskretnie stworzy nam okazje do wypoczynku marzeń.

Dobrze także pamiętać o skosztowaniu dań z hotelowej restauracji „Kabardo” mogącej pomieścić 100 osób, która trafi w gusta wszystkich odwiedzających, oferując zarówno kuchnię polską jak i wyszukane dania z kuchni zagranicznej.

Wypocząć można… nawet podczas pracy. Hotel Elbrus*** Spa&Welness przygotował nowocześnie wyposażone trzy sale konferencyjne dla firm, które pragną zorganizować szkolenia w górach. Sale są klimatyzowane, z pełnym wyposażeniem i mogą pomieścić 190 osób. Po zorganizowanej konferencji w górach można odpocząć w hotelowym lobby bądź na tarasie widokowym, równocześnie podziwiając malownicze Beskidy.

Szukając hotelu konferencyjnego w Szczyrku nie należy pomijać oferty hotelu Elbrus – który oprócz dobrze przygotowanego zaplecza dla firm oferuje także możliwość odpoczynku, dając tym samym szansę na rozbudzenie swojej kreatywności w zacisznej, spokojnie okolicy i możliwość przedyskutowania nowych pomysłów z innymi pracownikami. Góry, romantyczne i malownicze widoki – to między innymi dzięki nim możemy nabrać sił na następne tygodnie wytężonej pracy i w spokoju przemyśleć wiele pomysłów i idei, aby potem z czystym umysłem i zapałem powrócić do codziennych obowiązków.

Autor: hotel-elbrus.pl

Artykuł sponsorowany

PODZIEL SIĘ: