Odchudzanie w klimacie SPA

Zastanawiasz się w jaki sposób pozbyć się tych uciążliwych wałeczków wokół talii? Myślisz o tym, by wybrać się na fitness lub na siłownię? Jeżeli masz nieco wolnego, pomyśl o wczasach odchudzających w SPA. Doskonały nastrój i błyskawiczne efekty, gwarantowane.
Turnusy odchudzające w obiektach SPA, to gwarancja kompleksowej opieki dietetyków i trenerów. Pod okiem specjalistów, w grupie osób z podobnymi problemami, można skuteczniej walczyć z nadmiarem niechcianych kilogramów. Wczasy odchudzające mogą trwać od 3 do 14 dni. Czasami prowadzone są dłuższe warsztaty, jednak w standardzie przygotowywane są maksymalnie 14-dniowe programy odchudzające.
Wybierając się na wczasy odchudzające w SPA, możemy liczyć na starannie przygotowane menu, które zostało idealnie dopasowane do naszych potrzeb dietetycznych, szeroki zakres zabiegów SPA (w tym masaże na całe ciało pobudzające przepływ limfy), oraz zajęć ruchowych. Celem jest szczupła sylwetka i świetne samopoczucie. Im lepiej dostosujemy się do programu, tym lepsze efekty możemy uzyskać. Zapomnijmy więc o wieczornym podjadaniu łakoci i unikaniu porannej gimnastyki. Warto o tym pamiętać, szczególnie wtedy gdy organizm zacznie buntować się przeciwko diecie i aktywności fizycznej.
Odchudzanie w ośrodkach wypoczynkowych, oferujących zabiegi SPA, to przede wszystkim doskonały relaks i skuteczne wspomaganie procesów redukowania wagi. Grupa specjalistów gotowa jest w każdym momencie udzielić odpowiednich wskazówek, także tych, jakie warto stosować po powrocie do domu.

PODZIEL SIĘ: