Najpopularniejsze zabiegi SPA

W ostatnim czasie, niezwykle popularnymi stały się zabiegi SPA. Korzystają z nich praktycznie wszyscy, zarówno kobiety jak i mężczyźni. Wybór gabinetów odnowy biologicznej, jak i samych zabiegów jest ogromny. Które z nich cieszą się największą popularnością?
Początkowo SPA wiązało się z wypoczynkiem w kurortach, dziś można korzystać z dobrodziejstwa zabiegów w większości dużych miast, a nawet we własnym domu. Ogólnie przyjmuje się podział na podstawowe kategorie, takie jak: zabiegi na twarz i/lub ciało, masaże, zabiegi pielęgnacyjne dla dłoni i stóp. Ceny, zakres oraz czas dla poszczególnych zabiegów, w dużej mierze uzależnione są od gabinetu oraz zastosowanych w trakcie ich wykonywania kosmetyków.
Do najpopularniejszych zabiegów SPA, niezmiennie od pewnego już czasu, należą wszelkiego rodzaju zabiegi na twarz. Każdy zabieg dostosowany jest do rodzaju cery, wieku klientki i kondycji skóry twarzy. W standardzie są już zabiegi nawilżające (polecane dla skóry suchej i odwodnionej), odżywcze (dedykowane dla osób pragnących dodać cerze blasku i zdrowego wyglądu), i oczywiście oczyszczające, które pomagają pozbyć się nie tylko zanieczyszczeń, ale przynoszą ulgę zmęczonej skórze. Coraz więcej gabinetów odnowy biologicznej, posiada w swej ofercie specjalne zabiegi dla skóry dojrzałej, takie jak: zabiegi przeciwzmarszczkowe na twarz i dekolt, niwelujące worki i cienie pod oczami.
Zabiegi na ciało, to przede wszystkim sesje kosmetyczne pozwalające poprawić elastyczność skóry, zmniejszyć rozstępy i cellulit, wyszczuplić, a także wymodelować sylwetkę. Podobnie jak w przypadku zabiegów na twarz, wybór poszczególnych rozwiązań jest ogromny, a każdy dobierany indywidualnie do potrzeb klientki. Coraz więcej osób (również mężczyzn) decyduje się na tego typu zabiegi, ponieważ przynoszą niemal błyskawiczne efekty.
Zabiegi dla ciała i twarzy są dziś niezwykle popularne. Pozwalają równocześnie poprawić kondycję skóry i zregenerować siły witalne. Dla wielu osób, to przede wszystkim doskonały sposób na walkę ze stresem.

PODZIEL SIĘ: