Nawilżanie skóry – podstawa pielęgnacji

Nawilżanie skóry
Camille Brodard z Unsplash

Nawilżanie skóry to jeden z podstawowych rytuałów pielęgnacyjnych, na który coraz mocniej zwracamy uwagę. Twarda woda, zanieczyszczenie powietrza, sztuczne składniki w ubraniach – wszystko to wpływa na stan naszej skóry powodując jej nieprzyjemne wysuszenie, swędzenie lub łuszczenie. Tego typu problemy rozwiązuje na ogół skuteczna pielęgnacja, z użyciem takich produktów, jak mleczko nawilżające. Używanie go po codziennym prysznicu zazwyczaj wystarcza dla skóry z typowymi problemami wysuszenia. Jeżeli problemy jednak nie ustępują, warto skonsultować się z lekarzem dermatologiem, który dobierze odpowiednie środki pomagające na problemy skórne.

Mleczko do ciała Le Petit Marseillais zostało stworzone z wykorzystaniem dobroczynnych właściwości naturalnych składników, znanych od lat w tradycyjnej kosmetologii, jak masło shea, olejek ze słodkich migdałów dojrzewających w słonecznej Prowansji oraz oleju arganowego, nazywanego płynnym złotem Maroka, ze względu na swój kolor, wartość i uznanie, jakie zyskuje na całym świecie oraz kraj pochodzenia. Połączenie akurat tych trzech składników zaowocowało stworzeniem takiego produktu, jak mleczko do ciała cierpiącego na wyjątkowe wysuszenie skóry.

Jego głównymi atutami są: delikatny zapach i szybkie wchłanianie, dające natychmiastowe uczucie nawilżenia, a niewymagające pozostawania na skórze przez długi czas. Co szczególnie istotne, mleczko do ciała działa dłużej niż po jednym posmarowaniu, powodując że niekoniecznie musimy używać go codziennie.

Chcesz lepiej nawilżać swoją skórę? Przetestuj produkty Le Petit Marseillais: http://www.le-petit-marseillais.pl/produkty-do-pielegnacji-ciala/mleczko-nawilzajace-le-petit-marseillais-do-bardzo-suchej-skory-02

Tekst sponsorowany

PODZIEL SIĘ: