Praca i relaks, czyli business SPA

Praca i relaks nie mogą iść razem w parze? Ależ mogą! Mogło się o tym przekonać już wiele osób. Coraz więcej firm decydując się na łączenie przyjemnego z pożytecznym, organizuje dla swoich pracowników tzw. business SPA. Co to jest i dlaczego warto sięgać po takie rozwiązania?
Sama nazwa nie należy do najpopularniejszych, jednak business SPA nie stanowi żadnej nowości. To przede wszystkim obiekt wypoczynkowe, które oferują standardowe usługi SPA, wraz z kompleksową obsługą spotkań biznesowych, szkoleń i konferencji. Starannie przygotowany program dnia zapewnia odpowiednią równowagę pomiędzy relaksem, a pracą. Dzięki charakterystycznej atmosferze, wszelkie negocjacje i nauka przebiegają znacznie sprawniej i efektywniej.
Wybór obiektów SPA jest ogromny. Udział w szkoleniach i konferencjach w połączeniu z komfortem zabiegów SPA, coraz częściej nie wymaga dalekich podróży, ponieważ ośrodki tego typu tworzone są na peryferiach dużych miast. Stanowi to ogromną zaletę dla tych firm, gdzie z różnych powodów, wyklucza się dalekie wyjazdy.
Dlaczego warto korzystać z usług ośrodków business SPA? Przede wszystkim to pewnego rodzaju nagroda dla personelu i okazja do integracji zespołu współpracowników. Przy okazji relaksu, można się czegoś nauczyć, a także lepiej poznać z kolegami z pracy. Im większa jest korporacja, tym więcej korzyści można wyciągnąć z tak organizowanych spotkań firmowych. Nie od dziś wiadomo, że zadowolony personel to lepiej funkcjonująca firma i mniejsze problemy z nadmierną rotacją pracowników.

PODZIEL SIĘ: