Day SPA

Day Spa powinno stanowić nie tylko miejsce służące pielęgnacji, ale rówież odnowie sił witalnych, tak fizycznych jak i psychicznych.
Dawniej po pracy lub ewentualnie w czasie przerwy, chcąc zadbać o ciało korzystano z klubów fitness, ewentualnie basenu czy siłowni. Obecnie klasa średnia,
zwłaszcza dobrze sytuowani mieszkańcy większych miast coraz częściej decydują się na pobyt w Day Spa.
Day Spa to inaczej SPA miejskie (a mówiąc prościej – salon odnowy biologicznej). Oferowane w nim usługi mogą stanowić zarówno zabiegi kosmetyczne, jak i ukierunkowane na rekreację czy sport. Day Spa jest usytuowane w centralnej części miasta. Charakterystyczną cechą jest to, że oferta nie obejmuje noclegów. Salony biologicznej odnowy (szeroko pojętej) mają jednak tą szczególną przewagę nad innymi obiektami SPA, że można z ich usług korzystać regularnie – powiedzmy w określony dzień tygodnia. Można poddawać się zarówno kuracjom upiększającym, jak i relaksującym (różnego rodzaju masażom). Ciekawą odmianą Day Spa są gabinety, oferujące tylko i wyłącznie naturalne metody pielęgnacji, przy użyciu organicznych kosmetyków oraz bez korzystania z jakiejkolwiek sztucznej aparatury. Można także wybierać spośród zabiegów dbających nie tylko o kondycję ciała, ale i o stan duszy – dostosowanych zarówno do potrzeb naszej skóry jak i do…znaku zodiaku. Oczywiście – ofert jest tyle, co salonów. Warto więc, przed skorzystaniem z usług w danym miejscu, poczynić rekonesans, i wybrać ofertę najkorzystniejszą dla siebie.

PODZIEL SIĘ: