Pielegnacja spa

W świecie, w którym czas jest na wagę złota bardzo ważna jest kompleksowość świadczonych usług. Dotyczy to również sfery wellness. Wizyta w SPA ma zapewnić nam nie tylko pielęgnację ciała, ale i odprężenie dla duszy. Współczesny człowiek kładzie bowiem nacisk nie tylko na kondycję fizyczną, ale też rozwój duchowy. W SPA możemy zapewnić sobie zabiegi pielęgnacyjne różnego rodzaju, dostosowane do konkretnych potrzeb.

Fizjoterapia i rehabilitacja w SPA.

Mogą łączyć w sobie elementy fizjoterapii (masaże, akupresura, balneoterapia), kosmetyki (nawilżanie cery, kuracje przeciwzmarszczkowe, okłady i maski do twarzy), rehabilitacji. Zazwyczaj poszczególne zabiegi występują w pakietach – dzięki czemu pielęgnacja staje się bardziej kompleksowa. Spośród bogatych ofert ośrodków SPA i wellness można wybrać m.in. pakiet obejmujący masaż gorącą czekoladą zapewniający rewitalizację i wygładzenie skóry, ale jednocześnie relaks, odżywienie, a nawet upiększenie (rąk i stóp, sesja kończy się bowiem manicurem oraz pedikiurem).

Aromaterapia, masaże i inne zabiegi w SPA.

Popularnością cieszą się także pakiety umożliwiające walkę z cellulitem, łączące trening (wibracyjny), masaż drenujący, masaż próżniowy, mechaniczny i falami radiowymi, z nowoczesną elektrostymulacją mięśni w podczerwieni. Podczas pielęgnacji duże znaczenie ma również jej wpływ na psychikę. Dostarczenie energii ciału to jedno, jednak aromaterapia ma za zadanie przynieść też odprężenie. Koszty takich pakietów są zależne od zastosowanych technik i surowców. Wahają się od 200 – 400 złotych (dla jednej osoby), i trwają średnio od 2 – 4 godzin. Możemy wybierać spośród wielu ośrodków oferujących taką kompleksową pielęgnację – często nawet pozornie „zwyczajne” hotele oferują weekendowe pakiety pielęgnacyjne SPA.

PODZIEL SIĘ: