NIVEA Care – nowość w pielęgnacji

NIVEA Care
engin akyurt z Unsplash

Daj się zaskoczyć Nivea Care! Stojąc rano przed lustrem marzysz o promiennej, gładkiej, głęboko nawilżonej skórze? Nie chcesz wybierać między pielęgnacją a bazą pod makijaż? Czy męczy Cię czekanie aż krem się wreszcie wchłonie i będziesz mogła wreszcie wyjść do pracy? To już koniec męki. Te wszystkie problemy rozwiązuje NIVEA Care do codziennej pielęgnacji twarzy i do każdego typu cery.

Wyjątkowa lekka formuła

Pierwszy krem, którego innowacyjna formuła zawiera lekkie hydro-woski. Hydro-woski natychmiast się rozpuszczają i wnikają głęboko pomiędzy komórki naskórka zapewniając głębokie nawilżenie. Dzięki hydro-woskom efekt nawilżenia trwa długo, składnik ten tworzy swego rodzaju barierę chroniącą przed utratą wilgoci. Sprawia, że skóra jest promienna cały dzień, a po użyciu na noc, rankiem nie jest sucha i ściągnięta.

Rewolucja w codziennej pielęgnacji

NIVEA Care nadaje się do codziennej pielęgnacji lub jako baza pod makijaż. Sprawdzi się także jako krem z filtrem lub odżywcza maseczka. Jest doskonały do każdego rodzaju cery, sprawi, że po aplikacji będzie ona aksamitna i promienna. To krem uniwersalny, idealny dla nowoczesnej, zabieganej i zapracowanej kobiety. Lekki krem odżywczy do twarzy zapewnia intensywne i długotrwałe odżywienie bez uczucia lepkości. Skóra staje się jedwabiście gładka i wyraźnie delikatniejsza w dotyku. Przyjemny zapach i lekka konsystencja zwiększają przyjemność aplikacji. Krem łatwo się rozprowadza i bardzo szybko wchłania pozostawiając skórę głęboko odżywioną i nawilżoną na długo.

Wielkie testowanie potwierdza*

100% odżywienia, 0% lepkości. Niemal 100% kobiet potwierdza innowacyjność i rewolucyjność produktu NIVEA Care. Krem przetestowało przeszło 7 000 Polek na własnej skórze a wyniki są jednoznaczne. 98% testerek przyznaje, że krem NIVEA Care zapewnia 0% lepkości na skórze po aplikacji. 97% użytkowniczek przyznaje, że krem NIVEA Care dogłębnie odżywia ich skórę i tyle samo kobiet poleci krem NIVEA Care swojej przyjaciółce. 98% testerek podoba się zapach kremu. 98% biorących udział w badaniu jest zadowolonych z kremu i potwierdza, że szybko się wchłania. Badania przeprowadzone i satysfakcja uczestniczek, są dla kremu NIVEA Care najwyższą rekomendacją.

Na stronie internetowej www.nivea.pl znajdują się wszystkie informacje na temat produktu i przeprowadzonych badań. A co najważniejsze, są również zamieszczone opinie kobiet, które testowały krem NIVEA Care na własnej skórze.

 *Na podstawie testu konsumenckiego przeprowadzonego na 7.859 testerkach przez Nivea.pl i portal wizaz.pl, Polska, maj–czerwiec 2015

 

Artykuł sponsorowany

PODZIEL SIĘ: